ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dbáme na kvalitu provedení a řemeslné zpracování.

Jsme si vědomi toho, že pro dlouhou životnost a kvalitu maleb především na fasádách, je zásadní podklad stěn. Pro případnou základní výmalbu v interiérech a exteriérech dlouhodobě spolupracujeme s firmou Malířství Škoda s.r.o. Oceňujeme dvacetiletou praxi v oboru firmy, rozsah činnosti a osobitý přístup.

S firmou spolupracujeme již osmým rokem. Máme společný předmět naší činnosti malování stěn, práce v různorodých objektech, cestování za architekturou. Spojuje nás podobný přístup k práci a pracovní nasazení.

Kvalitní malířský podklad je pro nás základem, proto firmu jednatele Petra Škody vřele doporučujeme a spolupracujeme s ní.

Malířství Škoda, s.r.o.

Rozšířili jsme naší nabídku o další nové webové stránky, které ukazují práci, které lze realizovat s pomocí plošiny, více se dozvíte na www.plosiny-budejovice.cz. Nabízíme z plošiny realizace veškerých nátěrů jako je nátěr fasád, střech i konstrukcí. Naše nové stránky jsou dynamického zaměření na práce, které můžeme realizovat z plošiny.

Pro majitelé rodinných, bytových i činžovních domů nabízíme nátěry obložení, nátěry štítů i podhledů.

Webové stránky www.malirstvi-skoda.cz

Malujeme veškeré bytové prostory. Začínáme malováním samotných místností, pokračujeme malováním bytů různých velikostí a končíme malováním rodinných domů i vil. Pro majitelé rodinných i činžovních domů nabízíme veškeré nátěry fasád. Začínáme umytím celé fasády vysokotlakým zařízením WAP, podle potřeby jsme schopni účinně zlikvidovat řasy i mechy, které se v poslední době hodně vyskytují na fasádách, končíme samotným nátěrem fasády. Máme 3 stříkací zařízení Airless (z toho 2 stříkací zařízení na protipožární nátěry), lešení i pojízdnou pásovou plošinu.

Na veškeré malířské i natěračské práce používáme kloubový žebřík i vysokotlaké zařízení WAP. Nátěry fasád jsme schopni realizovat nátěr fasád na klíč. Úspěšně spolupracujeme s firmou na půjčování lešení, a tím pádem mohou být zákazníci zcela bez veškerých pochyb a starostí. Pro předsedy i členy bytových družstev zajišťujeme malování schodišť i společných prostor. Realizujeme nátěry olejových soklů (barvou, která je vodou ředitelná, a tím pádem vůbec nezapáchá). Barva na olejový sokl se dá namíchat podle vzorníků CAPAROL, JUB i NCS.

Pro majitelé chat i chalup nebo i rodinných domů realizujeme nátěry dřevěných podhledů i štítů. Pro předsedy bytových komplexů i pro majitelé rodinných domů realizujeme veškeré nátěry dřevěného obložení. Mezi další naše realizované práce patří protipožární nátěry dřevěných krovů i zajišťování realizací nástěnných maleb.

Webové stránky www.skoda-malirstvi.cz

Pro majitelé firem nabízíme veškeré nátěry fasád sídel společností i nátěry fasád různých podniků a továren. Nabízíme nátěry plechových i taškových střech. Mezi další naše práce, které nabízíme firemním zákazníkům, patří malování průmyslových objektů - různé haly, dílny, slévárny i různé firemní sklady. Na malování průmyslových objektů i na malování větších obchodů jsme plně vybaveni.

Máme 3 stříkací zařízení Airless ( z toho 2 stříkací zařízení na protipožární nátěry), lešení i pojízdnou pásovou plošinu. Vlastníme vysokotlaké zařízení WAP, které má dost velké využití na nátěry střech střešních konstrukcí. Vhodné je i na nátěry konstrukcí. Na veškeré malířské i natěračské práce používáme kloubový i výškový žebřík.

Mezi další naše práce patří i nátěry všech možných konstrukcí - ocelové, betonové, kovové i dřevěné konstrukce. Mezi další naše práce patří nátěry podlah. Nátěry podlah děláme jak ve výrobních prostorech, tak i různé nátěry hal. Jsme schopni realizovat nátěry podlah jednosložkovými barvami nebo i dvousložkovými barvami, které více odolávají různým chemiím i olejům.

V potravinařském průmyslu realizujeme protiplísňové nátěry, omyvatelné i bezpečnostní nátěry.

Ukázky prací

Chn 06
Manp 14
Mns 53
Mpo 55
Nf 12
Nf 27
Nf 46
Nk 72
No 19
No 24
Ns 15
Ns 21

Webové stránky www.natery-malby.eu

Rozcestník našich webových micro stránek. Každá micro stránka má svou vlastní doménu i svou specifikaci. Najdete tady informace o nátěrech fasád, nátěrech střech i nátěrech konstrukcí či podlah. Webové stránky jsou pro soukromé i firemní zákazníky. Nabízíme pracovní postupy i rady. Snažili jsme se pro všechny možné zákazníky nabídnout co největší možnost sehnání informací i rad. Další témata micro stránek jsou třeba ochranné nátěry, protiplísňové nátěry, bezpečnostní nátěry i informace o malování schodišť.

Webové stránky www.plosiny-skoda.cz

Jsme moderní společnost, která chce nabídnout zákazníkům veškerý komfort prováděných prací. Z důvodů vyhovět přáním zákazníkům jsme zakoupili 19m vysokou pojízdnou pásovou plošinu. Z plošiny realizujeme veškeré nátěry fasád, střech i konstrukcí. Díky své malé šířce je naprosto vhodná na veškeré malířské a natěračské práce.

Pro soukromé i firemní zákazníky realizujeme nátěry obložení, nátěry štítů i podhledů. Díky našemu vybavení můžeme realizovat malování průmyslových objektů, které začínáme malováním hal, skladů a končíme až po malování průmyslových i komerčních budov i sportovních center. Naši plošinu můžeme využít jak při aplikaci protipožárních nátěrů, tak i na nátěry těžko dostupných míst.

Pro naši plošinu jsme nechali udělat nové webové stránky: www.plosiny-skoda.cz Na stránkách najdete všechny možné práce, které lze realizovat s pomocí naší plošiny

Webové stránky www.plosiny-budejovice.cz

Rozšířili jsme naší nabídku o další nové webové stránky, které ukazují práci, která lze realizovat s pomocí z plošin. Webové stránky jsou na: www.plosiny-budejovice.cz. Pro zákazníky nabízíme z plošin realizace veškerých nátěr fasád, střech i konstrukcí. Z plošin umýváme veškeré fasády, střechy i konstrukce vysokotlakým zařízením WAP.

Naše nové stránky jsou dynamického zaměření na práce, které můžeme realizovat z plošin. Na stránkách najdete video ukázku o nátěrech obložení, tak i grafický náčrt plošiny. Pro majitelé rodinných, bytových i činžovních domů nabízíme nátěry obložení, nátěry štítů i podhledů.

Budeme rádi, když naše stránky navštívíte a zjistíte o nových možnostech, které nabízíme pro naše stálé i nové příchozí zákazníky.

Reference

Malování kancelářských prostor ve druhém patře pro Českou Pojišťovnu České Budějovice Pražská tř. 1280

 • Malování hudební školy YAMAHANa Sadech 15 České Budějovice
 • Nátěr podlahy(500m2), která je odolná proti olejům a chemickým látkám pro WEDOS Internet a.s. Hluboká nad Vltavou
 • Malování schodiště, nátěry oplechování střechy, nátěry kovových konstrukcí pro Český Rozhlas U Tří lvů 1 České Budějovice                                                                                                                                                                                                                                           
 • Malířské prácepro LESY ČESKÉ REPUBLIKY, S.P. Lesní závod Boubín             
 • Vymalování prodejny Vodafone v obchodním domě Globus pro NoCo s.r.o. Jindřichův Hradec
 • Malování obchodní kanceláře pro Europe Easy Energy Lannova třída 32 České Budějovice.             
 • Malířské a natěračské práce prozahradnictví FERENČÍK s.r.o. (malování nového centra u Okružní ulice)
 • Nátěr oken(84ks) pro ČSOB pojišťovnu a.s. v ulici Riegrova 2 České Budějovice
 • Malování restauracea společenských prostor pro obec Hosín, Hluboká nad Vltavou
 • Malováníprodejny PROFIMED v IGY České Budějovice pro ARCHEUS CONSTRUCTION s.r.o. Praha 1
 • Nátěry mycích boxůručního mytí na čerpací stanici Schell České Budějovice pro WashTec CZ spol. s r.o.
 • Malířské a natěračské práce pro firmuDURA AUTOMOTIVE CZ k.s.    
 • Malířské a natěračské práce pro Českou Poštu s.p.
 • Natěračské práce pro Koh-i-noor Hardtmuth a.s.

YOUtube videa

Nátěry obložení z naší pojízdné pásové plošiny

Nátěry fasády a dřevěného obložení rodinného domu


Malování obchodního domu KIKA v Českých Budějovicích

BcA. Iva Burešová

Okružní 374
Staré Hodějovice
370 08 České Budějovice

Facebook

Mobil / e-mail

+420 776 241 942
info@ivamal.cz
Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi.